
Nog 3 flessen op voorraad
Donnafugata Kabir Moscato di Pantelleria 2024 (375ml)
Donnafugata Kabir Moscato di Pantelleria is een aromatische en zoete dessertwijn uit Pantelleria, Sicilië. De wijn heeft intense smaken van abrikozen, perzik, honing en een vleugje sinaasappelbloesem, met een lange en verfijnde afdronk. Drink deze wijn goed gekoeld, op een temperatuur van 10-12°C.
Lekker bij desserts en romige kazen
Deze Donnafugata Kabir Moscato di Pantelleria is heerlijk bij desserts zoals citroentaart, panna cotta en romige kazen zoals mascarpone. De zoete en fruitige smaken vullen romige en fruitige gerechten perfect aan.
Op dronk
Je kunt de wijn nu drinken en tot 2032 bewaren.
Uit Pantelleria, Italië
Donnafugata Kabir komt van het vulkanische eiland Pantelleria, beroemd om zijn dessertwijnen. Deze wijn wordt gemaakt van de Zibibbo-druiven (Muscat d’Alexandrie), die zorgen voor de zoetheid en levendige frisheid.
Gemaakt van 100% Zibibbo druiven
Deze wijn is gemaakt van 100% Zibibbo druiven, die zorgen voor de karakteristieke zoetheid en exotische fruitigheid van deze Moscato.
Ontdek meer over onze andere witte wijnen uit Italië.
| Producent | Donnafugata, Via Sebastiano Lipari, 18, 91025 Marsala TP, Italië |
| Allergenen en ingrediënten | Bevat Sulfiet |
| Flesgrootte in liters | 0.75 |
| Alcoholpercentage | 11,5 |
| Land van herkomst | Italië |
| Wijngebied | Sicilië |
| Druivensoort | Zibibbo |
| Wijnhuis |
Donnafugata
|



