Stellenrust Barrel Fermented Chardonnay smaakt naar tropisch fruit zoals perzik en nectarine. Drink deze Zuid Afrikaanse witte wijn op een temperatuur van 10-12°C.
Stellenrust Barrel Fermented Chardonnay is lekker bij Aziatische gerechten, gevogelte, wit vlees en gerijpte, oude kazen.
Je kunt de wijn nu drinken en tot 2027 bewaren.
Stellenrust Barrel Fermented Chardonnay is afkomstig van het wijnhuis Stellenrust, een van de grootste familie wijnbedrijven van Zuid Afrika.
Stellenrust Barrel Fermented Chardonnay is gemaakt van Chardonnay druiven. De Chardonnay druiven worden handmatig geoogst en geperst gedurende een periode van 8 uur waarbij de schillen ook in contact blijven met het sap. Dit sap wordt vervolgens opgeslagen in houten vaten. De gisting kan 3 maanden duren om vervolgens opgeslagen te worden in Frans eikenhouten vaten.
Producent | Stellenrust Estate, On the Stellenrust Road, Stellenbosch, 7600, Zuid Afrika |
Totaal zuur in g / l (ca.) | 5,94 |
Restsuikers in g / l (ca.) | 3,8 |
Allergenen en ingrediënten | Bevat sulfiet |
Flesgrootte in liters | 0,75 |
Alcoholpercentage | 13,5 |
Land van herkomst | Zuid-Afrika |
Wijngebied | Stellenbosch |
Druivensoort | Chardonnay |
Merk | Stellenrust |