Geografico Pavonero Primitivo di Manduria smaakt naar rijp, rood fruit, zwarte kersen, zoete kruiden. Drink deze wijn op een temperatuur van 16-18°C.
Lekker bij Rood vlees en Pasta
Geografico Pavonero Primitivo di Manduria is lekker bij verschillende gerechten met rood gegrild vlees evenals een heerlijke Italiaanse pasta.
Op dronk
Je kunt de wijn nu drinken en tot 2026 bewaren.
Puglia, Italië
Geografico is nu in handen van de plaatselijke familie Piccini. Zij volgen nog steeds de waarden van de oprichters: een referentie zijn in de streek en heerlijke wijnen produceren.
Primitivo druiven
Geografico Pavonero Primitivo di Manduria is gemaakt van Primitivo druiven. De druif dankt zijn naam aan het feit dat hij vroeg rijpt. Het Latijnse woord "primativus" en het oude Italiaanse woord "primaticcio" betekenen beide "vroeg rijpend".
€ 9,95
Beschikbaarheid:Excuses, dit product is uitverkocht