Nog 3 flessen op voorraad
Magnum Clos Amador Brut Reserva Delicat (1,5L) in houten kist is een aangenaam droge cava met elegante belletjes. Fruitig en fris met een licht gele kleur. Smaken van citrusfruit en groene appel en een hint van gerijpt wit fruit. Mooie afdronk. Drink deze cava wijn op een temperatuur van 8-10°C
Clos Amador Cava Brut Reserva Delicat is lekker bij de borrel, bij zeevruchten en bij Sushi.
Je kunt de wijn nu drinken en tot 2024 bewaren.
De wijngaarden zijn gelegen in Baix Penedès en Central Penedès op een gemiddelde hoogte van 250 meter boven zeeniveau. Penedès ligt grotendeels in het zuidelijke deel van het district Barcelona. De bodem is diep en heeft een gemiddelde capaciteit voor het vasthouden van water.
Clos Amador Cava Brut Reserva Delicat is gemaakt van 35% Xarello, 35% Macabeo, 30% Parellada druiven. Deze mousserende wijn wordt geproduceerd volgens de méthode traditionnelle. Het sap wordt gefilterd en ondergaat een tweede traditionele fermentatie op fles, met een minimale rijping van 15 maanden sur lattes.
Alcoholpercentage | 11,5 |
---|---|
Type/kleur | Bubbels |
Wijnmoment | Receptie |
Gerecht | Aziatisch |
Producent | PERE VENTURA FAMILY WINE ESTATES, Barcelona – Spain |
Allergenen en ingrediënten | bevat Sulfiet |
Flesgrootte in liters | 1.5 |
Alcoholpercentage | 11,5 |