Luigi Bosca Chardonnay smaakt naar mild tropisch wit fruit dat perfect in balans is met citrus. Naast een subtiele noot van vanille als gevolg van de korte rijping op hout, is hij rond en compact. Zeer elegante bloemige en langdurige afdronk. Drink deze witte wijn op een temperatuur van 8-10°C.
Lekker bij Zeevruchten
Luigi Bosca Chardonnay is lekker bij zeevruchten, zalm en tonijn.
Op dronk
Je kunt de wijn nu drinken en zeker tot 2025 bewaren.
Mendoza, Argentinie
Luigi Bosca Chardonnay is afkomstig van Bodega Luigi Bosca, een van de meest gerenommeerde merken uit Argentinië met een rijk erfgoed en een grote reputatie op het gebied van kwaliteitswijnen.
Chardonnay druiven
Luigi Bosca Chardonnay is gemaakt van 100% Chardonnay druiven van wijngaarden die liggen op een hoogte van 900 - 1.200 meter in Valle de Uco, Mendoza. Leeftijd van de wijnstokken: 20 jaar. Een deel van de wijn rijpt 6 maanden in Franse eikenhouten vaten.