Graham Beck Brut (375ml) heeft een fijne mousse, smaken van limoen en groene appel en een romige structuur. Drink deze bubbel op een temperatuur van 8-10°C.
Lekker bij Zeevruchten
Graham Beck Brut half flesje is lekker bij de borrel, bij sushi maar ook bij pasta carbonara of pasta met zeevruchten.
Op dronk
U kunt de wijn nu drinken en tot 2024 bewaren.
Stellenbosch, Zuid Afrika
Oprichter Graham Beck zag al snel dat zijn aangekochte landgoed Madeba, vlak buiten Robertson, een overeenkomstig terroir had met de Franse Champagnestreek. Zijn wijngaarden bleken bij uitstek geschikt voor de productie van mousserende wijnen van wereldklasse. Samen met wijnmaker Pieter Ferreira, bijnaam ‘Mr. Bubbles’, hebben de wijnen van Beck al vele festiviteiten ingeluid. De meest adembenemende was de inauguratie van Nelson Mandela. Of wellicht toch die van Barack Obama?
Chardonnay en Pinot Noir
Graham Beck Brut is gemaakt van Chardonnay en Pinot Noir druiven. De Beck Brut is gemaakt volgens dezelfde methode als Champagne; de méthode traditionnelle die in Zuid Afrika de Methode Cap Classique wordt genoemd. De wijn ondergaat een tweede gisting van 15 tot 18 maanden, wat de wijn een verfijnde bubbel geeft.